Kursy niemieckiego dla opiekunek

Firma OPIEKUNKI365 organizuje dla Państwa kurs języka niemieckiego pod kątem wykonywanej pracy. Najważniejszą sprawą jest umiejętność komunikowania się. Zatem szczególny nacisk kładziemy na werbalną stronę nauki języka. Taka znajomość języka pozwala bez stresu podjąć pracę w charakterze opiekunki.

Uczymy od podstaw, najprostszych słówek i zwrotów, które będą przydatne w Państwa pracy. Kurs obejmuje poziom A1 realizowany przez dyplomowanego lektora języka niemieckiego.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, są wzbogacone materiałami multimedialnymi oraz ukierunkowane na komunikatywną stronę języka. Pozwala to na efektywniejszą naukę i łatwiejsze przyswojenie materiału. Chcemy Państwa nauczyć posługiwania się językiem w codziennych, podstawowych sytuacjach życiowych. Pozwala to na zrozumienie potrzeb podopiecznych oraz zapewnienie im odpowiedniej opieki.


LEKCJE DO POBRANIA

Kursanci otrzymują wszelkie materiały dydaktyczne niezbędne do nauki języka. Ich celem jest umożliwienie opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech codzienną komunikację.

Terminy kursów:


Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszystkich niezbednych informacji.


KONTAKT