Opiekunki 365 | ul. Sienkiewicza 12/1, Szczecin, Polska

O NAS

Działamy na rynku od 2014 roku

OPIEKUNKI 365 to profesjonalna firma działająca od 2014 roku, która zatrudnia i organizuje pracę dla Opiekunek/Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
W ciągu kilku lat intensywnej pracy całego Zespołu udało nam się nawiązać szerokie kontakty wśród niemieckich kontrahentów. Każdego tygodnia trafiają do nas nowe zapytania z różnych regionów Niemiec.

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, przejrzyste zasady współpracy oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie.

 

legalne zatrudnienie

Na podstawie przepisów prawa polskiego zatrudniamy naszych pracowników na umowę zlecenie, jak również działalność gospodarczą prowadzoną w Polsce lub Niemczech. Zapewniamy legalną pracę oraz pakiet ubezpieczenia dla pracownika delegowanego w oparciu o dyrektywy Unii Europejskiej. Składki na ubezpieczenia społeczne (emerytalne, rentowe, zdrowotne itp.) odprowadzamy w Niemczech. Dzięki temu naszym pracownikom będzie przysługiwać niemiecka emerytura.

Pracę organizujemy w sposób kompleksowy i elastyczny: od procesu rekrutacji, poprzez dokumentację, logistykę, po koordynację w miejscu oddelegowania.

0
Zatrudnionych pracowników
0
Zadowolonych klientów
0
Rok założenia
NASZ ZESPÓŁ
WIOLA FOTO 23
Wioletta Kropiewnicka
Manager ds. Rozwoju | Business Development Manager
praca_blog_zdjecia_aktualnosci
Agata Rekrutacja
koordynator ds. Rekrutacji | Obsługa Kontraktów
fake_pracownica
Aneta Rekrutacja
Specjalista ds. Rekrutacji | Obsługa Kontraktów
blazej_pieczonka_foto_team4
Błażej Pieczonka
Dyrektor generalny | Geschäftsführer
Zaufanie

Uczciwość to nasza główna domena, dzięki czemu od wielu lat jesteśmy zaufaną firmą dla naszych Opiekunów i Klientów

Profesjonalizm

Posiadamy kluczowe kompetencje, wiedzę i umiejętności niezbędne do rekrutacji w charakterze Opiekunki/Opiekuna Osób Starszych. Możemy pochwalić się 100% satysfakcją i zadowoleniem naszych Opiekunów i Klientów.

Wsparcie

Nasze Opiekunki, Opiekunowie oraz Klienci mogą liczyć na ciągłe wsparcie w procesie przeprowadzonej rekrutacji. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji!