PARTNERZY


InterBus

Naszą specjalnością jest branża transportowa. Świadczymy rzetelne pasażerskie usługi przewozowe na trasie Polska – Holandia, Niemcy, Belgia. Wyjazdy naszych busów organizowane są codziennie.

Mucha-Trans

Usługi w postaci transportu osób, przewozu osób oraz wynajmu busów dla firm jak i osób indywidualnych. Zlecenia transportu osób i przewóz osób świadczymy na terenie kraju i całej Europy.

Medica

Collegium medyczne Medica oferuje kształcenie w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych a także w formie kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

WZDZ

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie od 1946 roku zajmuje się kształceniem zawodowym. Jako edukacyjna organizacja pozarządowa posiada status stowarzyszenia. Zakres działania obejmuje: kształcenie zawodowe młodzieży i dorosłych w formach kursowych, kształcenie zawodowe w formach szkolnych, praktyczne nauczanie zawodu w warsztatach szkoleniowych
e medycyna

EMEDYCYNA.ORG

Celem naszej Fundacji jest wspieranie rozwoju telemedycyny i e-zdrowia w zakresie działalności naukowej, usługowej, a także prowadzonych badań klinicznych oraz szeroko rozumianej profilaktyki i działalności propagowania zachowań prozdrowotnych i promowania zdrowia. Działalność w zakresie ochrony zdrowia polegających na ratowaniu życia chorych i działanie na rzecz poprawy ich stanu zdrowia.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszystkich niezbednych informacji.


KONTAKT